Veri Akademi

Veri Akademi

NART SİGORTA MOBİL HİBRİT UYGULAMA GELİŞTİRME EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI

Murat bey kurumunuza özel bir eğitim aldınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Nart Sigorta olarak sektörde tanınan bir kuruluşuz. Nart Sigorta'nın iPhone ve Android üzerinde çalışan değişik mobil uygulama geliştirme isteğimize dönük olarak eğitim alma ihtiyacı hissettik ve bu eğitimi aldık.

Veri Akademi’den Hangi Eğitimi Aldınız?

Cordova ve Phonegap ile hibrit mobil uygulama geliştirme eğitimi aldık.

Eğitim Süreciniz Nasıl Geçti?

Eğitimimiz uygulamalı olarak gerçekleşti. Şirketimiz için kompleks olmayan örnek bir uygulama tasarladık. Sadece listeleme yapan ve push notification’u iOS ve Android platformlara gönderen bir uygulamaydı. Ardından Appstore ve Playstore’a bu uygulamaları yükledik. İsteklerimiz bir eğitim üzerinden gerçekleştiği için hem uygulama yapmış olduk hem de danışmanlık aldık.

Eğitimin size nasıl bir katkısı oldu?

Bu eğitimden önce mobil uygulama konusunda nasıl bir yol izleyeceğimiz hakkında bilgi sahibi değildik. Bu eğitim sonunda hem uygulama geliştirme öğrendik hem de nasıl bir yol izlememiz gerektiğine dair fikir sahibi olduk.

Eğitmenimiz ve Veri Akademi Hakkındaki İzlenimleriniz Nelerdir?

Eğitim personeli problemlerimizi çözmemizde ve konuyu anlamamızda oldukça yardımcı oldu. Veri Akademi'de gerek sıcak iletişimi gerekse yardımseverliği ile bize katkı sağladı.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ