Veri Akademi

Veri Akademi

ÖĞRENCİLERİMİZDEN BARIŞ PÜTÜN İLE RÖPORTAJIMIZ

Digitouch Media Group A.Ş platform uzmanı Barış Pütün, PHP&MySQL eğitimini tamamladı. Öğrencimiz ile röportajımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kısaca kendinizden bahseder misiniz?

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olarak, 2 senedir Digitouch Media Group A.Ş şirketinde Platform Uzmanı olarak görev yapmaktayım, şirkette bulunduğum pozisyon itibariyle internet reklamcılığı teknolojileri konusunda uzmanlaştıkça, yazılım geliştirebilme ihtiyacı hissettim ve kendimi bu yönde eğitmeye başladım.

Veri Akademi’den hangi eğitimi aldınız?

Özetle söylemek gerekirse PHP&MySQL tabanlı web development eğitimi aldık. Bununla birlikte eğitmenimiz ile güncel web programcılığı konularını da baştan aşağıya inceledik.

Aldığınız eğitimin size nasıl bir katkısı oldu?

Programcılığı kendi kendine öğrenmeye çalışmış biri olarak aldığım bu eğitim, eksiklerimi anlayarak hangi seviyede olduğumu görmemi ve kendimi hangi yönde nasıl geliştirebileceğim konusunda kararlar almamı sağladı. Özetle bu açıdan hem ufuk açıcı ve hem de bildiklerim ve yeni öğrendiklerimi bağdaştırmamı sağladı. Programcı olarak beni kesinlikle çok geliştirdi.

Eğitmenimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Eğitmenimizin gerçekten çok iyiydi. Programcılık konusundaki bilgi düzeyi ve tecrübesinin yanında, bakış açısı ve bu kadar hızlı gelişen bir alanda biz gençlere liderlik yapabilme yeteneği ile bana çok şey kattı.

Veri Akademi hakkında izlenimleriniz nelerdir?

Veri Akademi’nin hazırladığı programcılık eğitimleri ve eğitmenleri ile alanında lider kuruluşlardan olduğunu düşünüyorum. Özellikle açık kaynak yazılım ders programlarına verdiği önem ve vizyonu ile ön plana çıktığını deneyimleyerek gördüm.

Veri Akademi olarak röportajı için Barış Pütün'e teşekkür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ