Veri Akademi

Veri Akademi

ÖĞRENCİLERİMİZDEN SERDAR BİLGİN İLE RÖPORTAJIMIZ

PHP eğitimi öğrencilerimizden Serdar Bilgin ile röportajımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kendinizden bahseder misiniz?

İsmim Serdar Bilgin. Ben bir arayüz tasarımcısıyım. HTML ve CSS uzmanlık alanım, aynı zamanda blog yazarıyım.

Veri Akademi’den hangi eğitimleri aldınız?

PHP konusunda uzmanlık eğitimi almak için geldim. Çünkü HTML ve CSS’in yanında yazılım öğrenmek istiyordum, bu yüzden de Veri Akademi’ye başvurdum.

Eğitim Süreciniz Nasıl Geçti?

Başlangıç olarak süper bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum. Süreçle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Burası ilk başvuru anından, iletişim kısmından itibaren sonuca ulaşma konusunda hiçbir problem yaşamadım.

Eğitimin size nasıl bir katkısı oldu?

Yazılım konusu çok karmaşık bir konudur. Herkesin anlayabileceği bir yapısı yoktur yazılımın yapı itibari ile. Rahat bir şekilde ilk tanışma faslını korkusuz bir şekilde atlatmamı sağladı Veri Akademi. Onun haricinde de iyi bir başlangıçla birlikte başarılı bir sonuca gitiğimi düşünüyorum.

Eğitmeniniz hakkında görüşleriniz nelerdir?

Sorduğum soruları istediğim şekilde ve istediğim düzeyde eğitmenimizin yanıtlama özelliği beni çok memnun etti açıkçası. Hani işi bilen biri açısından sorduğunuzda, ona göre yanıtlar alıyorsunuz profesyonel olarak. İşi hiç bilmeyen birisi olarak öğrencinin verilen örnekler ile daha iyi anlaması sağlanıyor.

Veri Akademi hakkındaki izlenimleriniz nelerdir?

Genel olarak eğitim süreçlerinden çok memnun kaldığım gibi benim için oldukça olumlu ve verimli bir eğitim süreci oldu. Veri Akademi de eğitim odaklı, öğrencisini başarıya ulaştıran bir eğitim kurumu. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ