Mobil Uygulama Geliştirme Dersleri

Etiket Sayfası

Mobil Uygulama Geliştirme Dersleri Etiketli Sayfalar

Mobil Uygulama Yapma

Akıllı telefonlar mobil dünya uygulama geliştiricilere mobil uygulama? Akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanıp geliştirilmiş olan yazılımlara mobil uygulama diyoruz. Mobil uygulama Mobil uygulama mobil uygulama yapma Android uygulama yapma Phonegap mobil uygulama yapma Mobil uygulama mobil uygulama geliştirme programları içinde yer alan Phonegap tanıtımıyla devam edeceğiz. İsterseniz mobil uygulama nasıl geliştirilir

AngularJS Eğitimi

AngularJS Eğitimi: AngularJS, Java’nın birçok örneğindeki gibi açık kaynak kodlu, JavaScript temelli, dünyada milyonlarca geliştiricinin kullandığı, Google tarafından bir MVW framework’udur.

AngularJS, yeni öğrenmeye başlayanlar için oldukça basit ve zevkli bir yapıya sahiptir. AngularJS’nin çok iyi bir dokümantasyon yapısı vardır ve geniş yelpazeli üçüncü parti modülü, geliştiriciler için AngularJS’yi daha kullanıcı dostu yapmaktadır.

Mobil Uygulamalar Geliştirme

Akıllı telefon, saat, tablet ve diğer teknolojilerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım sektörü oluşturmuştur.

uzman mobil yazılımcılarına, uygulama geliştiricilerine duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır.

Java ile Mobil Uygulamalar Geliştirme

Bilginin giderek evrenselleştiği bir çağda yaşıyoruz. Hızla transfer edilebilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı biçimlerde karşımıza çıkmakta.

Kurumlar, web siteleri üzerinden stabil diyebileceğimiz verilerini paylaşırken, mobil uygulamaları sayesinde kullanıcısını harekete geçirici, satın almayı teşvik edici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.

 VERİ AKADEMİ