C++ Tasarım Şablonları

Patternleri Tanıyın
C++ Tasarım Şablonları Eğitimi

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi: Tasarım Şablonları, gündelik yaşamda programcıların tekrar tekrar karşılaştığı tasarım problemlerine ortak çözümdür.

Tasarım Şablonları, tekrar kullanılabilir tasarımlar oluşturmak ve nesnelerin birbirleriyle olan etkileşimleri üzerine odaklanmıştır.

Tüm tasarım şablonlarının temeli olarak kabul edilen GoF Tasarım Şablonlarını C++ programcılarının uygulama geliştirme süreçlerinde aktif biçimde kullanmasını sağlamak amacıyla Eğitimimizi düzenlemekteyiz.

Tasarım Şablonları kullanarak uygulama geliştirmeyi, bütün prensipleri ile detaylı biçimde örnekler yaparak incelemekteyiz.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi boyunca, Eclipse veya Visual Studio geliştirme ortamı üzerinde örnekler yapılmaktadır.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Katılımcı Profili

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi'ne katılacak olan öğrencilerin daha önceden C++ ya da benzeri bir programa dili ile deneyimi bulunması tavsiye edilmektedir.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Ön Gereklilikler

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi öncesi Java Eğitimine katılmanız veya Java Eğitimi konularını bilmeniz tavsiye edilmektedir.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Süresi

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi grup süresi, toplamda 24 saat sürmektedir.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Ücreti

Bu Eğitimimiz firmaya veya kişiye özel olarak verilmektedir. Aşağıdaki, Bilgi Al formu ile veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Kazanımlar

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi sonucunda eğitime katılanlar, Tasarım Şablonları kullanarak C++ dili ile uygulamalar geliştirme yeteneğine sahip olacaklardır.


C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Eğitim Konuları

  1. C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Tasarım Şablonları Temelleri

  • Tasarım Şablonlarına Neden İhtiyaç Duyulur?
  • Tasarım Şablonları Tarihçesi
  • Dilden Bağımsız Tasarım Problemlerine Çözüm Üretmek
  • Yaygın Tasarım Şablonları

  2. C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Oluşturucu (Creational) Tasarım Şablonları

  • Abstract Factory
  • Builder
  • Factory Method
  • Prototype
  • Singleton

  3. C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Yapısal (Structural) Tasarım Şablonları

  • Adapter
  • Bridge
  • Composite
  • Decorator
  • Facade
  • Proxy

  4. C++ Tasarım Şablonları Eğitimi - Davranışsal (Behavioral) Tasarım Şablonları

  • Command
  • Iterator
  • Mediator
  • Memento
  • Observer
  • State
  • Strategy
  • Visitor

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Eğitimin toplam ücreti eğitim başlamadan önce tahsil edilir. Ödemenizi yalnızca nakit olarak ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerinizi eğitim merkezimize gelerek elden yapabilirsiniz. Firmalar eğitim öncesi, ödemelerini banka havalesi yoluyla yapabilirler.

İndirimleriniz/Kampanyalarınız Nelerdir?

Daha önce eğitim almış öğrencimiz ikinci başka bir eğitimi yüzde 10 indirimli alır.
Grup eğitimlerinde ise;
- 2 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %10 indirim
- 3 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %15 indirim
- 4 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %20 indirim
- 5 arkadaş birlikte eğitim alınca; kişi başı, %25 indirim
uygulanmaktadır.

Eğitimler nasıl bir ortamda gerçekleşmektedir?

Eğitimlerimiz; 12 kişi kapasiteli sınıflarda yapılmaktadır. Sınıflara projektör, bilgisayarlar, internet, iklimlendirme, yazı tahtası ve gerekli eğitim araç- gereçleri vardır. Ayrıca ücretsiz çay, kahve ve su ikramımız mevcuttur.

Online eğitim hizmetiniz var mıdır?

Online eğitim hizmetimiz mevcuttur. Eğitimlerimizi kişiye özel paket ders olarak alabilirsiniz. Eğitimlerimizi online olarak özel ders şeklinde veya kurumsal olarak alabilirsiniz. Online eğitim talepleriniz için özel ders formumuzu doldurunuz.

Sertifika almam için eğitime kaydolmam yeterli midir?

Eğitimlerimizde yüzde 90 oranında devam sağlayan tüm öğrencilerimize sertifika veriyoruz.

Eğitim süresi verimli bir eğitim süreci için yeterli midir?

Eğitim süresi yeterlidir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla oluşturulan müfredat ve süre, bu eğitimin verimli bir şekilde öğrenilmesi için yeterlidir.

Ders materyalleri nelerdir?

Ders materyalleri; pdf dosyaları, powerpoint slaytarından ve/veya ders notlarından oluşur. Ders esnasında örnek kodlar ve/veya çalışma dosyaları öğrencilere verilir. Ders sonrası yapılan ödevler de öğrencilere verilir.

Tezimi/ödevimi eğitmenle birlikte yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Tez-Ödev destek formumuzu doldurunuz. Doldurduğunuz bilgilere istinaden danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Eğitmenleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Eğitmenlerimiz alanlarında üniversite eğitimli ve tecrübelidir. İletişim kabiliyetleri yüksek olan eğitmenlerimiz, deneyimin en iyi öğretmen olduğunu bilerek uygulamalı eğitim yaptırmaktadırlar. Eğitmenlerimiz en az 5-15 yıllık tecrübeye sahiptirler.

Eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitim öncesi eğitim konuları ile ilgili eğitmenlerimize sorularınız olabilir. Eğitim konuları ile ilgili sormak istediğiniz soruları yukarıdaki soru formundan gönderebilirsiniz. Eğitmenlerimiz veya danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Eğitim süresince eğitmene soru sorabilir miyim?

Ders esnasında dersin anlatımına uygun alakalı sorular sorulabilmektedir. Ders dışında ise bilgi sorusu sorulabilmektedir. Ders harici özel projeleriniz için proje formumuzu doldurunuz.

Eğitim belirtilen başlangıç tarihinde başlayacak ve belirtilen sürede bitirilecek mi?

Eğitimlerimiz eğitim takviminde belirtilen zamanlarda başlar; yeterli kişi sağlanması amacıyla Veri Akademi eğitimleri erteleme hakkına sahiptir. Grup eğitimleri tatil veya istisnai sebeplerden 1-2 hafta ertelenerek bitirilebilir. Veri Akademi, ilan edilmiş eğitim programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Eğitime kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Eğitim esnasında bilgisayar sağlıyor musunuz?

Eğitim ortamımızda her kişiye özel eğitime hazır bilgisayarlarımız bulunmaktadır.

Kendi bilgisayarımızı getirebilir miyiz?

Eğitim ortamına kendi bilgisayarlarınızı getirebilirsiniz. Bilgisayarınızın sağlıklı çalışmasını ve teknik servis problemlerinizi sizin gidermeniz gerekir.

Bilgisayarımıza program kurabilir misiniz?

Bilgisayarınıza herhangi bir program kurma hizmetimiz mevcut değildir. Fakat eğitmenlerimiz size bir kurulumun nasıl yapılacağını ve kaynak noktaların nereler olduğunu anlatacaktır.

Sınıflarınız kaç kişiliktir?

Eğitimlerimiz en az 4 en fazla 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Bir eğitim, ortalama 5-8 kişi ile gerçekleşmektedir.

Dersi kaçırmam durumunda ne yapmam gerekir?

Mümkün olduğunca derse katılmanız faydalıdır. Eğitmenlerimiz performansı en iyi seviyede tutmak için sürekli dersi toparlayarak, tekrarlar yaparak ilerlemektedir. Kaçırdığınız derslerde ufak tekrarlardan yararlanabilirsiniz.

Diğer eğitim merkezlerinden farkınız nedir?

Eğitim merkezi olarak en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Eğitim kalitesinin sürekli gelişmesi için planlar hazırlamakta, kontroller yapmakta ve gelişmeyi sağlamaktayız.

Kurumumuza (firma) özel olarak eğitim almak için ne yapmalıyız?

Kurumlara özel olarak gerek kendi eğitim yerlerimizde, gerekse kurumların kurumların kendi yerlerinde eğitim sağlamaktayız. Kurumunuza özel eğitim talebiniz için yukarıdaki kurumsal talep formunu doldurmanız yeterlidir, eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Özel ders olarak eğitim almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Özel ders olarak eğitim sağlamaktayız. Özel ders eğitim talebiniz için özel ders eğitim talep formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.

Otoparkınız var mıdır?

Haftaiçleri 2 araçlık otopark yerimiz mevcuttur. Arabalı öğrenci yoğunluğuna göre otoparkımızda bazı zamanlar yer bulunmayabilmektedir. Çevrede yakın yerlerde ücretli otoparklar mevcuttur.

Ben konuların çoğunu biliyorum, sadece bazı konular için derse girebilir miyim?

Grup eğitimlerimizde katılımcılarımızın yaklaşık aynı düzeyde olmasına dikkat ediyoruz. Gruplarımıza yeni başlayan veya biraz bilen kişileri dahil ediyoruz. Eğer konuların çoğunu biliyorsanız, grup eğitimi yerine size özel ders sağlayabiliriz. Sadece istediğiniz konu başlıkları ile daha kısa sürede ihtiyacınız olan konuları öğrenmiş olursunuz. Özel ders talep formunu aşağıdan doldurabilirsiniz.

Yerinize nasıl gelebilirim?

İletişim sayfamızdan adresimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi Bilgi İstek Formu


C++ Tasarım Şablonları Eğitimi Özel Ders Bilgi İstek Formu


Sorularınız ve Cevapları bölümünü okudum.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi Kurumsal Teklif Formu


Sorular ve Cevaplar bölümünü okudum.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi Proje Teklif Formu


PAYLAŞ

 VERİ AKADEMİ