Java Proje Örnekleri

Etiket Sayfası

Java Proje Örnekleri Etiketli Sayfalar

Java Eğitimi

Java Eğitimi: Açık kaynaklı yazılım dünyasının en popüler yazılım geliştirme teknolojisi olan Java'yı, derinlemesine ele aldığımız bir eğitim içeriği sunmaktayız.

Platformdan bağımsız olarak yazılım geliştirme olanağı sağlayan Java teknolojileri ile masaüstü, web ve mobil uygulamalar geliştirebilme imkanına sahip bulunmaktayız.

Java dili ve platformu güvenlik uygulamaları, network programlama, çok katmanlı mimariler, istemci/sunucu mimarisinde uygulamalar geliştirmek için son derece elverişli bir tasarıma sahiptir.

Java Projeleri

Java Sun Micro Systems çalışanlarından James Gosling’in geliştirmeye başladığı açık kaynak kodlu bir yazılım dilidir. Java’nın temel özellikleri arasında nesneye yönelik zeminden bağımsız, yüksek verimli ve çok işlevli, adım adım işlenebilen ve geliştirilmeye açık bir dil olduğu söylenebilir.

Sürekli isimleri Java ile birlikte anılan C ve C++ ele alındığında aslında yeterli bir kıyaslamanın mümkün olmadığını görebilirsiniz. Çünkü C ve C++ kullanışlı ve basit uygulama etkenlerinin yanı sıra Java’ya oranla daha az işlevsel olarak gözlemlenmektedir.

 VERİ AKADEMİ