Java Görsel Eğitim

Etiket Sayfası

Java Görsel Eğitim Etiketli Sayfalar

İleri Java Eğitimi

İleri Java Eğitimi: Kurumsal ortamlarda en çok kullanılan yazılım dili Java'dır. Java Enterprise uygulamalar ve web projeleri için tercih edilen çeşitli Java framework ve araçlar kullanılır.

OOP Java'yı öğrenen bir yazılımcı ileri seviye Java konularını öğrenmek için bu eğitimi alabilir. GUI Programlama, Network Programlama, Streaming ve Web Programlama konuları İleri Java Eğitiminde işlenir.

JSP ve Servlet sonrası Java dünyasının JSF tabanlı uygulama geliştirmeye geçtiğini görüyoruz. Primefaces framwework'u ile hafif ve performanslı web uygulamalarını kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Java Veri Yapıları ve Algoritmaları Eğitimi

Java Veri Yapıları ve Algoritmalar Eğitimi: Yazılım dünyasında; veri yapıları ve algoritmalar, birbirinden ayrılmaz bir bütün olarak görülmektedir. Sonuç olarak geliştirilen algoritmaların en verimli hali ile yazılım sistemleri içerisine entegre edilmesi temel uğraşlarımızdan birisidir.

En doğru veri yapısı seçilerek gerçekleştirilen algoritmalar elde edeceğimiz sonuç yazılımın performansını yüksek ölçüde belirleyen temel faktör olacaktır.

Eğitimimiz boyunca, veri yapıları ve algoritmalar ile ilgili olarak; en temelden en ileri konulara kadar detaylı biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

 VERİ AKADEMİ