C++ Programlama

Etiket Sayfası

C++ Programlama Etiketli Sayfalar

C Eğitimi

C Eğitimi: C Programlama dili UNIX işletim sistemleri üzerinde sistem programlama yapabilmek için 1970 yılında geliştirilmiştir.

C dili en eski programlama dillerinden biri olmasına rağmen; programcılar arasında popülerliğini korumuştur.

C programlama dili derlenen bir dildir. C Programlama dili, farklı işletim sistemleri üzerinde de derlenebildiği için "portable" bir dil olma özelliği taşımaktadır.

C Programlama dilini, en temelden en ileri konulara kadar detaylı biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

Boost C++ Programlama Eğitimi

Boost ile C++ Programlama Eğitimi: Boost, C++ ile uygulama geliştirirken karşılaşılan; multithreading, regular expressions, shared pointer ve serialization gibi zorlu konulara çözümler üreten açık kaynak kodlu popüler kütüphanelerden biridir.

Boost kütüphanesi içerisinde 20'den fazla alt kütüphane bulunmaktadır. Boost altında bulunan kütüphanelerin önemli bir kısmı C++11 standardı olarak kabul edilmiştir.

Boost kütüphanesi verimlilik ve esneklik sağlamak için çok yoğun bir biçimde şablonlardan yararlanmıştır.

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi

C++ Tasarım Şablonları Eğitimi: Tasarım Şablonları, gündelik yaşamda programcıların tekrar tekrar karşılaştığı tasarım problemlerine ortak çözümdür.

Tasarım Şablonları, tekrar kullanılabilir tasarımlar oluşturmak ve nesnelerin birbirleriyle olan etkileşimleri üzerine odaklanmıştır.

Tüm tasarım şablonlarının temeli olarak kabul edilen GoF Tasarım Şablonlarını C++ programcılarının uygulama geliştirme süreçlerinde aktif biçimde kullanmasını sağlamak amacıyla eğitimimizi düzenlemekteyiz.

 VERİ AKADEMİ