Android Uygulama Geliştirme Eğitimi

Etiket Sayfası

Android Uygulama Geliştirme Eğitimi Etiketli Sayfalar

Android Uygulama Geliştirme

Android akıllı telefon ve tabletler için üretilmiş kullanıcı dostu bir işletim sistemidir. Mevcut uygulamaları ve oyunları ile tüm kullanıcıların tercih ettiği ücretsiz olarak sunulan bir işletim sistemi olarak tanıtabilmemiz mümkün.

Android hem kendi bazında hem uygulama ve oyun bazında geliştirilebilir bir yapıya sahip. Google Play Store üzerinden birçok ücretsiz ya da ücretli uygulama ve oyuna ulaşabilirsiniz. Peki, Android uygulama geliştirme için neler gereklidir? Android programlama yapma nasıl yapılır? Bu soruların hepsinin cevabını burada bulabilirsiniz.Android uygulama geliştirme yazımızda bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Android Uygulaması Yapmak

Android uygulamaları, Android uygulamaların Android uygulama yapmadan önce Android uygulama geliştirebilmek Bir programlama dili öğrenmek Uygulama geliştirme eğitimleri arayüz geliştirmeleri Android uygulama geliştirme programı Android uygulama geliştirme ortamı Android uygulama geliştirme ortamı bizce Android Studio. Android yazılım geliştirme

Android Eğitimi

Android Eğitimi: Mobil dünyanın popüler platformu olan Android; her geçen gün daha fazla cihaz üzerinde karşımıza çıkmaktadır.

Android SDK'sının ve geliştirme ortamının açık kaynak ve ücretsiz olması nedeniyle uygulama geliştiriciler kolaylıkla geliştirme ortamına sahip olabilmektedir.

Android geliştirme ortamı içerisinde gelen "Android emulator" ile, geliştirilen uygulamalar gerçek cihaz üzerinde test ediyormuş gibi çalıştırılabilmektedir.

Android programlama ile ilgili olarak; en temelden en ileri konulara kadar detaylı biçimde örnekleriyle ele alıp incelemekteyiz.

 VERİ AKADEMİ