Veri Akademi

Veri Akademi

ÖĞRENCİLERİMİZDEN CİHAN KONCA İLE RÖPORTAJIMIZ

SQL Eğitimi katılımcılarımızdan Cihan Konca ile röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Kendinizden Bahseder misiniz?

Adım Cihan Konca. Ben özel bir firmada üretim-planlama departmanında makina mühendisi olarak görev yapmaktayım.

Veri Akademi'den hangi eğitimleri aldınız?

Veri Akademi'den SQL veritabanı tasarımı ile alakalı olarak SQL eğitimi aldım.

Eğitim sürecinden bahsedebilir misiniz?

Eğitim boyunca uygulamalar yaptık, genel formülizasyonlar ile çalıştık. Bunların içerisinde bizim özel olarak hocalarımızdan talep ettiğimiz bazı çalışmalar yaptık. Böylelikle gayet etkin bir eğitim süreci geçirdiğimizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Eğitim sonrası sizde ne gibi değişiklikler oldu?

Eğitim sonrası; SQL'i etkin kullanabilme becerisi kazandım. Bu benim için çok önemli bir kazanım oldu. Buraya gelmeden önce SQL benim için kapalı bir kutuydu. SQL eğitimi ile database'nin içerisine girip oradan veriler çekebilme raporlamalar yapabilme yetisini kazanmış oldum. Bu da benim için iş hayatımda oldukça avantajlı bir konuma geçmemi sağladı.

Eğitmenimiz hakkında düşünceleriniz ve görüşlerinizi öğrenebilir miyim?

Eğitmenim tüm eğitim süreci boyunca oldukça sıcak bir yaklaşım gösterdi. Eğitim konularıyla ilgili sorularımızı net bir şekilde cevaplamış oldu. Yani normal bir akışın yanısıra ihtiyacımız olan daha özel olan bilgileri bizimle paylaştı. Bu da açıkçası bize ekstra bir motivasyon sağladı. Eğitmenimizden gayet memnun kaldık.

Veri Akademi hakkındaki izlenimleriniz nelerdir?

Veri Akademi, veritabanı konusunda engin bir bilgi dağarcığı olan bir hocanın verdiği dersler ile ilerliyor. Bu benim için çok önemli. Ayrıca aradığım birçok şeyi burada bulabilme şansına sahip oldum. İlerleyen dersler olduğunda onlara da katılmayı istiyorum. Mesleki açıdan beni geliştireceğini düşünüyorum.

Veri Akademi olarak röportajı için Cihan Konca'ya teşekkür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ