Veri Akademi

Veri Akademi

ÖĞRENCİLERİMİZDEN ENSAR SARIHAN İLE RÖPORTAJIMIZ

Kendinizden bahseder misiniz?

Ben Ensar Sarıhan, yazılım sektöründeyim. Bir ERP firmasında yazılımcı olarak çalışıyorum. Buraya da kendimi yazılım konusunda geliştirmek için geldim.

Veri Akademi’den hangi eğitimleri aldınız?

Spring Framework eğitimi aldım.

Eğitim süreciniz nasıl geçti?

Eğitim sürecim oldukça verimli geçti. Eğitim sürecimde Spring framework’ün başlangıcından itibaren bir projeyi nasıl ayağa kaldıracağımız aşamasından itibaren, içerikte daha ileri istandart Java’da kullanılan özellikleri Spring’de nasıl kullanacağımız vb. konuları örnekli olarak öğrendik. Hocamız da bu konu da bizi gayet yardımcı oldu.

Eğitimin size nasıl bir katkısı oldu?

Spring framework yeni bir teknoloji sayılabilir. Bu konuda öğrenmek çok uzun süre alacaktı. Spring’i burada daha kısa sürede uzman birinden anahtar noktaları öğrenerek hızlı bir şekilde ilerlediğimi düşünüyorum.

Eğitmenimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Eğitmenimiz bu konuya son derece hakim biri olduğu için gerekli noktaları önemli noktaları özellikle altını çizerek gösterdi. Bu konuda eğitmenimiz ile ilgili olarak dersler son derece verimli ilerledi.

Veri Akademi hakkında izlenimleriniz nelerdir?

Veri Akademi Spring gibi spesifik konularda eğitim veren nadir yerlerden biri. O açıdan bize son derece olumlu bir katkısı oldu. Yazılım sektöründe böyle bir eğitimi bulmak açıkası kolay değil. Veri Akademi de bu eğitimleri veren nadir yerlerden biri.

Veri Akademi olarak röportajı için Ensar Sarıhan'a teşekkür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ