Veri Akademi

Veri Akademi

METHOD RESEARCH COMPANY PHP YAZILIM EĞİTİMİNİ TAMAMLADI

Method Research Company Veri Akademi ile PHP yazılım eğitimini başarıyla tamamladı. Eğitim katılımcılarından proje yöneticisi Burak Taşar ile röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Veri Akademi’den hangi eğitimi aldınız?

Veri Akademi’den ekibimiz ile birlikte PHP yazılım eğitimi aldık.

Eğitim süreciniz nasıl geçti?

Oldukça güzel ve verimli bir eğitim süreci geçirdik. Eğitmenimiz ihtiyaçlarımız doğrultusunda oluşturduğu plan çerçevesinde bir eğitim programı hazırlamıştı. Bu sayede daha sonuç odaklı bir eğitim süreci geçirmiş olduk.

Eğitimin size nasıl bir katkısı oldu?

Eğitim öncesine göre artık yazılıma çok daha farklı bir açıdan baktığımızı söyleyebilirim. Teorik olarak çok eksiğimiz vardı. Eksiklerimizi kapattık ve pratik örneklerle konuları pekiştirdik. İçerideki programlarımızla ve ileride hazırlayacağımız programlarla ilgili gerekli teknik bilgi altyapısını anladık. Eğitim genel olarak yol gösterici oldu, önümüzü açtı diyebilirim.

Eğitmenimiz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Eğitmenimiz öğrencileriyle iletişimi oldukça iyi olan birisiydi. Tecrübelerini ve bilgilerini bize aktarıp ihtiyaçlarımıza yönelik olarak dersi işlerdi ve konuları rahat bir biçimde anlamamızı sağladı.

Veri Akademi hakkında izlenimleriniz nelerdir?

Veri Akademi, ders programının ayarlanışı, eğitim saatlerinin düzenlenmesi ve içeriklerin ihtiyaçlarımıza göre düzenlenmesi açısından bize oldukça kolaylık sağladı. Eğitim konularında bize yol gösteren, taleplerimize pozitif cevap veren bir yapıya sahip bir kurum. Teşekkür ederiz.

Method Research Company’e eğitim katılımlarından dolayı teşşekür ederiz.

Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ