Veri Akademi

Veri Akademi

PROJESİS GİT EĞİTİMİNİ TAMAMLADI

Projesis Veri Akademi ile Git ile kod kaynak yönetimi eğitimini başarıyla tamamladı.

Projesis 1998 yılından itibaren üretim danışmanlığı hizmeti vermek üzere çalışan 2009 yılından üretim verimliliği için yazılımlar üretmeye başlayan yazılım firmasıdır.

Projesis üretim işletmelerine Proje Yönetimi, Üretim Planlama, Yalın Üretim, Maliyet Muhasebesi, Kalite Yönetimi, MRP ve ERP, konularında danışmanlık ve yazılım hizmeti sağlamış, sanayide ve üniversitelerde görev yapmış, yazılım, elektronik ve mühendislik konularında eğitim görmüş danışmanları barındırır.

Projesis projelerini daha iyi yönetebilmek amacıyla Veri Akademi ile “Git kaynak yönetimi eğitimini” tamamladı. Projesis çalışanları, Git’i sonraki çalışmalarında uygulayabilmek ve projelerini daha verimli yönetebilmek amacıyla öğrendiler.

“Git” bir versiyon kontrol sistemidir. Yani yazılan yazılımların sürümlerini kontrolleri ve yönetimini sağlamaktadır.

Git ile; takım çalışması ve bireysel çalışmalarda etkin bir şekilde kullanılan yeni proje oluşturmak, projeye kişiler eklemek, kişilere görevler atamak, kişilerin analizlerini tutmak, ana projeyi değiştirmeden yeni kodları test etmek için dallar (branch) oluşturmak böylelikle çok daha kolay bir hale geliyor.

Git ile ayrıca; versiyon kontrollerini yapmak için release işlemlerini anlamak ve bir versiyon çıktığımızda, örneğin 1.0.0 ve çok fazla versiyon çıkıyorsak, bir süre sonra istediğimiz bir versiyona dönüp ordaki dosyada ve kodlarda değişiklikler yapabilir veya istediğiniz kod güncellemelerini de pratik bir şekilde yapabiliriz.

Projesis’e eğitime katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.


Katılımcı Görüşleri Listesi İçin Tıklayın

 VERİ AKADEMİ