Eclipse

Etiket Sayfası

Eclipse Etiketli Sayfalar

Android Program Yapma

Android Uygulama Yapma

Günümüz dünyası teknolojik olarak hiç olmadığı kadar önemli gelişmelere tanıklık etmektedir. Bunda şüphesiz Ar-ge çalışmalarının büyük bir etkisi bulunmaktadır. Artık özellikle büyük firmalar Ar-ge konusunda büyük yatırımlar yaparak geleceği inşa etmenin planlarını yapmaktadırlar. Yapılan bu araştırmalar sonucunda artık akıllı sistemler açısından da önemli gelişmelere şahitlik etmekteyiz.

Akıllı telefonlar, akıllı saatler, kısacası akıllı cihazlar açısından yaşanan bu gelişmeler insanlarda bu cihazlara karşı olan merak duygusunu daha da artırmaktadır. Haliyle özellikle Android program yazma konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu yazımızda sizlere Android program yapma için gerekli olan Eclipse hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Java Dili Öğrenme

Java programlama dersleri Fortran, Cobol, Pascal, C, C++, C# ve Java programlama assembler sonrasında ise üst seviye diller geliştirilmiştir.Üst seviye diller Prosedürel diller Fortran, Cobol, Pascal ve C Linux işletim sistemi ile çalışan bir PC üzerinde derlenen bir bilgisayar programı Windows veya Macintosh Sun firması tarafından Java programlama dili

 VERİ AKADEMİ